ورود مشخصات دانش آموزان دبیرستان شهید اژه ای یک اصفهان سال تحصیلی 96-1395
والدین گرامی ، دانش آموزان عزیز
با سلام و آرزوی سلامتی و سربلندی برای شما، توجه تان را به نکات زیر جلب می نماییم:
به سامانه ی تکمیل مشخصات در دبیرستان شهید اژه ای خوش آمدید.
دانش آموزانی که در سال گذشته اطلاعات خود را در این سامانه وارد نموده اند، می بایست امسال نیز در تاریخ دوازده تیر الی پانزدهم تیرماه در این سامانه اطلاعات خود را به روز و تکمیل نمایند.
موارد درخواستی، شامل اطلاعاتی پیرامون دانش آموزان و خانواده ها می باشد. بدیهی است فرم های مذکور جزو اطلاعات محرمانه دبیرستان تلقی خواهد شد و با توجه به استفاده ی متعدد از این اطلاعات می بایست کاملا به روز و با دقت تکمیل گردند.

مراحل کار :::

پس از زدن دگمه ی « ثبت نام جدید» در پایین همین صفحه و وارد کردن کد ملی دانش آموز، وارد سامانه می شوید.
اطلاعات خواسته شده را به دقت تکمیل و به روز رسانی نمایید. حتما پس از تکمیل، دگمه ی «تایید مشخصات » را کلیک نمایید تا اطلاعات ثبت شود.
سپس بر روی منوی «چاپ فرم های ثبت نام» کلیک نمایید تا فرم های مورد نظر چاپ شود.
در روز های مقرر شده، به همراه فرم های پرینت شده و مدارک مورد نیاز به دبیرستان مراجعه نمایید. مدارک مورد نیاز در اطلاعیه ثبت نام قید شده است. با گرفتن تایید از مسئول امور مالی و امور دفتری و مدیر دبیرستان، رسید ثبت نام را دریافت نمایید و نزد خود نگهدارید. دریافت رسید ثبت نام به منزله ثبت نام قطعی می باشد.
عدم دریافت رسید ثبت نام به منزله انصراف از ثبت نام بوده و دبیرستان اجازه دارد پس از اتمام تاریخ ثبت نام از دانش آموزان انتقالی جایگزین نماید.

تذکرات لازم:::

- حتما با استفاده از دگمه ی «چاپ فرم های ثبت نام» فرم ها را پرینت گرفته و در زمان مقرر به همراه مدارک به دبیرستان مراجعه نمایید. مسلم است که بدون گرفتن تاییدیه های لازم در دبیرستان، ثبت نام تکمیل نخواهد شد.
- لازم به ذکر است که مهلت ثبت نام تنها از دوازدهم الی پانزدهم تیر 1395 می باشد.
- تمامی اطلاعات وارد شده، به روز و جدید باشند.
- با توجه به موارد متعدد استفاده از تصویر ارسالی توسط شما، توصیه ی اکید می شود در صورتی که تصویر استفاده شده مناسب نمی باشد، تصویر را اصلاح نمایید تا در هنگام اخذ تاییدیه ی ثبت نام در مدرسه، به مشکل بر نخورید.
- دانش آموزان کلاس های سوم و چهارم، با اصلاح پایه ، می توانند از کلاس بندی سال پیش استفاده کنند ( مثال سوم ریاضی یک می شود چهارم ریاضی یک)
- کلاس های دهم نیز بر اساس رشته تحصیلی، کلاس بندی دهم ریاضی یا دهم تجربی، یا دهم انسانی را انتخاب نمایند

Powered By

Mahdi   Alikhasi